Wstawienie zdjęć z pamięci oraz zapisywanie postępu wykonywanego zadania

#1
Przydałaby się możliwość wstawienia do zadań zdjęcia z pamięci telefonu oraz zapisywania w locie postępu wykonanego zadania.

Powód 1. Podczas wykonywania zadań, szczególnie długich jak spisywanie warzyw i owoców jest ryzyko nagłego zawieszenia się smartfona lub rozładowania baterii jak ktoś ma słabą. Łatwo możemy sobie wyobrazić frustrację, która się pojawia, gdy po 20 minutach skrupulatnego spisywania nagle zawiesza się telefon i całą pracę szlag trafia czy to przez baterię, czy zapchany zdjęciami RAM.

Powód 2. Podczas tajemniczego klienta na BP obsługa potrafi być upierdliwa i zrobienie dobrego zdjęcia w konspiracji jest utrudnione. Przy tej opcji dałoby się zrobić serię zdjęć albo nagranie do galerii udając że się robi co innego bez zatrzymywania się przy hotdogach. Potem ze zdjęć wybierałoby się jedno najlepsze albo wycinało kadr z filmiku i przesyłało. Wiem, że istnieje obawa, że ktoś może mieć dyżurny zestaw zdjęć, ale każde przesłane zdjęcie można sprawdzić automatycznie po metadanych i ustawić tolerancję czasu np. do 20 minut wstecz.

Zdecydowanie takie rozwiązania ułatwiłyby pracę.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości